6 zabawnych i nieszkodliwych żartów na Prima Aprilis w biurze!

6 zabawnych i nieszkodliwych żartów na Prima Aprilis w biurze!


6 zabawnych i nieszkodliwych żartów na Prima Aprilis w biurze!

Prima Aprilis to dzień, który daje nam świetną okazję, aby się pośmiać i wywołać uśmiech na twarzach innych ludzi. Jeśli szukasz pomysłów na żarty w biurze, które nie wyrządzą nikomu krzywdy, to dobrze trafiłeś! Poniżej przedstawiamy 6 zabawnych żartów, które sprawią, że atmosfera w pracy stanie się jeszcze bardziej radosna!

1. Zmylić hałasem

Wykorzystaj swoje umiejętności techniczne i podłącz do komputera swojego współpracownika głośniki. Następnie, w nieodpowiednim momencie, puść odgłosy zwierząt, dzwonka telefonu lub innych nieoczekiwanych dźwięków. Efekt jest gwarantowany, gdyż każdy spodziewa się ciszy w biurze, a nie hałasu!

2. Kolorowa niespodzianka

Zaskocz swojego kolegę z biura, zamieniając kolor jego klawiatury. Możesz zastosować specjalne nakładki na klawisze lub użyć zmywalnych markerów do oznaczenia liter. Kiedy zdziwiony kolega zacznie pisać, z pewnością będzie miał trudności ze znalezieniem właściwych klawiszy!

3. Słodka przerwa

Przygotuj dla całego zespołu niespodziankę w postaci pudełka z pysznymi ciastkami lub innymi smakołykami. Wrzuć do środka jednak tylko jedno zatrucone ciastko. Kiedy wszyscy będą zajadać się słodkościami, poczekaj na reakcję osoby, która trafi na to nietypowe ciastko. Pamiętaj, że to żart, więc przygotuj wcześniej niezatrute przekąski na wszelki wypadek!

4. Sklejone biurko

Posmaruj powierzchnię biurka swojego kolegi niewidzialnym klejem. Następnie obserwuj jego reakcję, kiedy spróbuje podnieść myszkę, długopis lub inne przedmioty, które pozostaną skleić się do blatu. To na pewno wywoła lawinę śmiechu w biurze!

5. Podmienione ikony

Podmów ikony na pulpicie swojego współpracownika. Możesz zmienić nazwy ikon lub podmienić je na całkowicie inne obrazki. Kiedy osoba wróci do biurka i zobaczy swoje „nowe” ikony, na pewno nie będzie wiedziała, jak zareagować!

6. Papierowy monitor

Przygotuj papier i za pomocą taśmy dwustronnej przyklej go na ekranie monitora swojego kolegi. Kiedy wróci do biurka i spróbuje uruchomić komputer, na pewno zdziwi się, widząc papier na ekranie. To prosty, ale bardzo skuteczny żart, którym sprawisz uśmiech swojemu współpracownikowi!

Pamiętaj, że wszystkie te żarty są nieszkodliwe i powinny być traktowane w duchu dobrej zabawy. Prima Aprilis to doskonały moment na oderwanie się od rutynowej pracy i wspólne przeżycie chwil pełnych śmiechu i radości. Upewnij się jednak, że żart nie zrujnuje czyjegoś samopoczucia ani nie zakłóci pracy. Ważne jest, aby wszyscy uczestnicy byli gotowi na żarty i były one odpowiednie dla danej sytuacji. Bawcie się dobrze i róbmy sobie żarty, ale z umiarem i szacunkiem dla innych!